Skip to main content

Featured

TOP 10 darmowych stron, które powinien znać każdy twórca

Jak Cię widzą, tak Cię piszą – głosi przysłowie. Jest w tym wiele prawdy. A najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Dlatego potrzeba posiadania dobrze przygotowanego, profesjonalnego portfolio jest oczywista dla każdego artysty. Jednak nie każdy wie, jak takie należy je przygotować.
Starannie przemyślane, spójne portfolio jest internetową wizytówką twórcy i często stanowi pierwszy kontakt z potencjalnym klientem, który na jego podstawie podejmuje (lub nie) decyzję o współpracy. Powinno więc dobrze odzwierciedlać zarówno poziom umiejętności, jak i dotychczasowe doświadczenie autora. Warto skorzystać z darmowych, prostych w obsłudze stron, na których można umieścić portfolio online. W ten sposób nie tylko otrzymamy pomoc na etapie jego tworzenia, ale także uzyskamy grupę odbiorców – społeczność, w której znajdziemy obserwatorów oraz – miejmy nadzieję – przyszłych klientów.

Oto 10 miejsc, w których możesz umieścić swoje portfolio online bez żadnych kosztów:
1.Behance

To jedna z najpopularnie…

7 powodów, dla których design jest potrzebny w biznesie

Studio Reklama, Branding, Sztuka & Projekty Poznań


Jak cię widzą, tak cię piszą – mawia znane wszystkim przysłowie. Mądrość ta sprawdza się nie tylko w życiu osobistym, lecz także w biznesie. Konkurencja na rynku jest niezwykle duża, a w dzisiejszych czasach często wygrywa nie ten, kto ma najwyższą jakość czy najlepsze ceny, ale ten, kto potrafi odpowiednio zaprezentować się klientowi i przykuć jego uwagę.
Odpowiednio przygotowane materiały graficzne dla danej marki (takie jak logo firmy, wizytówki, strony internetowe, ulotki, broszury, itd.) i kreatywny design to niezwykle istotne elementy, wpływające na sukces firmy, jej rozpoznawalność i popularność. Nowoczesny biznes doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wielką rolę odgrywają i z jakich powodów warto w nie zainwestować.  1.  Profesjonalne logo to znak rozpoznawczy firmy

Nie trzeba na nie długo patrzeć, by wiedzieć z kim i z czym mamy do czynienia – na tym polega oddziaływanie dobrze zaprojektowanego logo. Widząc profesjonalne logo, widzimy nie tylko obrazek, ale stojącą za nią markę i jej ofertę.efs

                                                               logo designed by Rob_Janoff


      

   2. Dobra grafika może zwiększyć sprzedaż

Unikatowa grafika, kreatywny design, profesjonalizm widoczny w każdym detalu – to ludzi kręci, przyciąga i zatrzymuje z daną marką na dłużej. Przykładów nie trzeba szukać daleko – popatrzcie chociażby na giganta z jabłkiem. Dobry design i wyjątkowa grafika to najważniejszy krok w drodze do sprzedażowego sukcesu.

reklama studio poznan
The design by Management Institue

   3. Estetyka projektów świadczy o jakości

Dopracowane w każdym szczególe projekty graficzne, spójne ze sobą, a przy tym kreatywne i wyróżniające się wśród innych marek to najlepszy znak wysokiej jakości, który przekonuje klientów do wybrania właśnie tej firmy i daje im pewność dobrej decyzji.


Studio Reklama, Branding, Sztuka & Projekty Poznań       4. Design = przesłanie

Kolory, kształty i elementy znajdujące się na projekcie graficznym to forma komunikatu, oddziaływania na odbiorcę. Profesjonalny projektant dobrze wie, co marka chce przekazać swoim klientom i jakie emocje w nich wywołać poprzez dany projekt.


reklama studio
The logo image via storyboard.com

   5. Projekty graficzne podnoszą profesjonalizm marki

Estetyczne, dopracowane i spójne ze sobą projekty graficzne, które wywierają pozytywne wrażenie na odbiorcach to oznaka posiadania strategii, planowego działania i wyznaczania celów – nic lepiej nie da klientom pewności i przekonania o naszym profesjonalizmie.


Tożsamość marki studio poznań

     6. Dobry projekt ułatwia zrozumienie treści

Długie i rozwlekłe opisy? Nużące instrukcje? Nie ma takiej potrzeby! Odpowiedni projekt graficzny może pomóc w wyjaśnieniu potrzebnych treści i ułatwi ich przyswojenie klientowi. Siła tkwi w profesjonalnej grafice!

Tożsamość marki studio poznań
Steve Jobs said it all. Design is as much about the mechanics as it is about aesthetics. Image via Startup Quote.

       7. Projekty graficzne łączą ludzi

Pracownicy posiadający stronę internetową firmy, profesjonalne wizytówki, a także gadżety z logo marki, czują się bardziej związani ze swoim miejscem pracy i zyskują firmową tożsamość. Z kolei dla klientów posiadanie produktu z danym logo może stać się wyznacznikiem pewnego poziomu życia, modną koniecznością lub okazją do pokazania swojego światopoglądu.


     


Przekonani o potrzebie zadbania o design w swoim biznesie? Zapraszamy na www.evenflowstudio.com – pomożemy Wam w spełnieniu marzeń i osiągnięciu sukcesu. 

Comments